Син польського політика порубав батька на шматки за відмову дати грошей

Сина екс-заступника міністра транспорту Польщі затримали за вбивство батька. Він порубав батька на шматки, коли той не дав йому грошей на виїзд до Америки.

Польські правоохоронці затримали сина колишнього глави Катовіцького воєводства, екс-заступника міністра транспорту Польщі Євгеніуша Врубеля за вбивство батька.

За даними польських ЗМІ, 30-річний син Гжегож, якого поліція затримала в аеропорту, звідки він нам намагався вилетітити до США, зізнався у скоєному.

Причиною вбивства стала відмова батька позичити йому гроші на виїзд до Америки. Gazeta Wyborcza написала, що син екс-заступника міністра, котрий порубав тіло батька на шматки, мав проблеми із психічним здоров'ям.

Правоохоронцям про зникнення екс-заступника міністра повідомили дружина з дочкою, які не застали його вдома у місті Рибнік ще в п'ятницю, 15 жовтня.

Родичі спочатку підозрювали викрадення, але криміналісти виявили кров у будинку загиблого, й син під тиском правоохоронців зізнався у скоєному.

Поки що поліції не вдалося знайти тіло загиблого політика, яке син скинув до Рибніцького заливу.

Gazeta Wyborcza написала, що син екс-заступника міністра, котрий порубав тіло батька на шматки, мав проблеми із психічним здоров'ям.

59-річний Євгеніуш Врубель очолював Катовіцьке воєводство на Півдні Польщі з 1990 по 1994 рік, а заступником міністра транспорту працював з 2005 по 2007 рік. Останні роки він викладав у Сльонській політехніці в Глівіцах.

Читайте також:

На Донеччині батько і син добили пасажирів протараненого ними автомобіля з дробовика

Чоловік убив прийомних батьків, які не давали гроші на гулянки

Син убив батька і бабусю, бо втомився за ними доглядати

Чоловік убив дочку і себе через високу оцінку фото дружини на "Однокласниках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: