Син посадив на ланцюг 80-річну матір

Нелюда, який тримав рідну матір на ланцюзі для худоби, очікує покарання - штраф від 50 до 120 гривень.

Син закував 80-річну матір. Ланцюг, яким зазвичай у селі прив’язують худобу, чоловік надів на ногу своєї матері і замкнув на амбарний замок. Аби жінці було важче ходити на ланцюг надів ще й кілограмову гирю. Скільки часу так просиділа жінка у хаті зараз з’ясовує міліція.

Правоохоронці кажуть, це вже не перший випадок знущань над літньою жінкою у цій сім’ї. Її сина місяць тому притягували до адміністративної відповідальності за побиття матері.

Анастасія Терентіївна Остапчук тепер мешкає в будинку онуки. До свого дому, де жила разом із сином і невісткою, повертатися боїться. Розповідає, того дня ні з того ні з сього син приніс ланцюга, надягнув на ногу і зчепив замком, ще й прив’язав гирю, щоб важче було.

Син Микола пояснює, що мати увесь час утікала з дому. Якщо зачиняв двері, вилазила через вікно. Утікачку доводилося весь час шукати.

"Я її пальцем не торкався, хіба що прив’язував, не пускав з хати", - "виправдовується" син Микола Остапчук.

Коли син був на городі, старенька взяла ланцюг у руки і пішла шукати порятунок. Через усе село дошкандибала до місцевої лікарні. Медики відразу не втямили, чому жінка прийшла до них із ланцюгами.

"Нога набрякла, від цепу сліди були, синяки на нозі, - розповідає головний лікар Яринської лікарні Тетяна Крюкова. - Як вона не впала по дорозі, як вона не зачепилася, вона старенька".

Заручницю кілька годин звільняли від ланцюгів, вона й досі не оговталася. Нога, на якій висіло залізо, болить увесь час. Жінка каже, не розуміє - навіщо син так учинив. Вона чим могла допомагала по господарству, ніколи не сперечалася.

У міліції кажуть, сина вже притягували до адміністративної відповідальності за насильство в сім’ї. Тоді він побив матір.

Тепер на нього знову очікує адміністративне покарання – штраф від п'ятдесяти до 120-ти гривень.

Читайте також:

Пенсіонер перерізав горло дружині за нетрадиційний секс

9-річний хлопчик повісився на люстрі після зауваження вчителя

П'яний водій збив насмерть двох жінок і травмував немовля

Віруючі батьки заморили свою дитину голодом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: