Скандал у Житомирі

Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля.

акамулятори
ТСН
Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля
Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля. Там знімали кольорові метали зі зношених акумуляторів, а кислоту, просто зливали в каналізацію.

Це підприємство розташоване у промисловій зоні Житомира і радше нагадує величезне звалище відпрацьованої техніки. Перевіряльники стверджують, окрім іншого, тут розбирали акумулятори, не маючи на це ані дозволу, ані елементарних умов для провеведення таких робіт.

На сморід часто скаржилися і жителі прилеглих сіл. Люди розповідають, у річці, що неподалік, поздихала уся риба.

Чи потрапляла кислота у річку, санстанція ще з’ясовуватиме, але уже зараз її фахівці кажуть, у підприємства немає жодного дозволу на роботу. А правоохоронці перевіряють, хто постачав фірмі акумулятори з перевищеним радіаційним фоном. Найімовірніше, з чорнобильської зони.

Керівник підприємства стверджує, його працівники лише фасували кольоровий метал зі списаної техніки та відпрацьованих акумуляторів.

Вилучений з акумуляторів свинець підприємство експортувало до Німеччини. За два місяці перевезено - 160 тонн. Тонна цього металу за кордоном коштує до 900-сот євро. Якої шкоди завдано екології від таких обсягів, має встановити перевірка. Проте зазвичай за такими підприємствами стоять впливові особи. Зі слів перевіряльників, уже зараз вони відчувають тиск.

ВідеоСкандал у Житомирі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: