Скандал у Житомирі

Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля.

акамулятори
ТСН
Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля
Одне з житомирських підприємств звинувачують в отруєнні довкілля. Там знімали кольорові метали зі зношених акумуляторів, а кислоту, просто зливали в каналізацію.

Це підприємство розташоване у промисловій зоні Житомира і радше нагадує величезне звалище відпрацьованої техніки. Перевіряльники стверджують, окрім іншого, тут розбирали акумулятори, не маючи на це ані дозволу, ані елементарних умов для провеведення таких робіт.

На сморід часто скаржилися і жителі прилеглих сіл. Люди розповідають, у річці, що неподалік, поздихала уся риба.

Чи потрапляла кислота у річку, санстанція ще з’ясовуватиме, але уже зараз її фахівці кажуть, у підприємства немає жодного дозволу на роботу. А правоохоронці перевіряють, хто постачав фірмі акумулятори з перевищеним радіаційним фоном. Найімовірніше, з чорнобильської зони.

Керівник підприємства стверджує, його працівники лише фасували кольоровий метал зі списаної техніки та відпрацьованих акумуляторів.

Вилучений з акумуляторів свинець підприємство експортувало до Німеччини. За два місяці перевезено - 160 тонн. Тонна цього металу за кордоном коштує до 900-сот євро. Якої шкоди завдано екології від таких обсягів, має встановити перевірка. Проте зазвичай за такими підприємствами стоять впливові особи. Зі слів перевіряльників, уже зараз вони відчувають тиск.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: