Скільки коштують власні діти?

За викрадених 15 травня у Петербурзі брата і сестру Бородуліних (6 і 11 років) злочинці вимагають викуп більше 8 млн доларів.

Умови викупу були озвучені через декілька днів після викрадення дітей. Сума, яку вимагають викрадачі, складає більше 6 мільйонів євро. Точну суму правоохоронні органи не розкривають.

Необхідні гроші - це весь бізнес сім'ї Бородуліних. Це викрадення ретельно планувалося організованою групою. За однією з версій, дітей тримають в сусідньому регіоні, по іншій - в Ленобласті.

Дідусь дітей займався бізнесом і володів декількома невеликими фірмами. Відомо, що в спадок він залишив своїй дружині і дочці Жанні декілька квартир в престижних районах міста. Зараз сім'я здає їх в оренду. Є припущення, що викрадення дітей влаштував знайомий сім'ї Бородуліних, той, хто знав про статки сім'ї.

Дітей було викрадено 15 травня пізно увечері в Адміралтейському районі Петербургу. Батько припаркував машину в дворі і повів дітей до під'їзду. В арці сім'я наткнулася на злочинців. Таким чином, можна припустити, що зловмисники знали про розпорядок дня Бородуліних і заздалегідь вивчили маршрут їх пересування.

Мати викрадених дітей Жанна Бородуліна є співвласницею декількох квартир, розташованих в дуже дорогих районах Петербургу.До того ж, більшість з цих квартир Жанна Бородуліна отримала, як дарчу від батька.

Немало об'єктів нерухомості зареєстровано і на її батька Василя Овчинникова. Жанна Бородуліна і її батько є співвласниками декількох комерційних структур - ТОВ "Акцептор", ТОВ "Сейк", ТОВ "Канкун" і ТОВ "Флорес".

За фактом викрадання дітей було порушено кримінальну справу по статті 126 частин 2 пунктам "а", "д" (викрадення людини).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: