Скінхеди атакують

Учень школи, разом з приятелем студентом Російського державного університету фізкультури убив 37 людей.

скінхеди
Наразі справу про злочини, здійснені на грунті національної ненависті, розслідує прокуратура Південно-Західного округу Москви. З серпня 2006 року Рино учень школи іконопису ім. Кисельова(один з затриманих), за його заявою, убив 37 чоловік. 

Рино і Скачевський були затримані "за гарячими слідами" після того, як 17 квітня напали на підприємця Карена Абрамяна біля його будинку. Нанісши бізнесменові 20 ножових поранень, молоді люди спробували сховатися. 

Свідок убивства побачив, що злочинці сіли в трамвай, і повідомив його номер співробітникам міліції, які тут же кинулися наздоганяти злочинців, зупинили трамвай і вивели звідти двох хлопців. Оперативники розповідали, що весь одяг студентів був в крові, як і ніж, знайдений у одного з них.

На перших допитах молоді люди спочатку не хотіли зізнаватися у вбивстві. Тоді слідчі продемонстрували Рино відеозапис, зроблений камерою спостереження, встановленою на під'їзді будинку, де жив Абрамян. На цьому записі відображено вбивство, і його виконавці були видні абсолютно ясно. І тоді Рино зізнався. 

Підліток так детально розповідав слідчим про те, як "вершив страти" і "очищав місто", що спочатку в міліції йому не повірили. Вирішили, що він себе обмовляє. Але в ході перевірки підтвердилося вже декілька його свідчень. І якщо будуть знайдені докази решти всіх злочинів, то це справа, поза сумнівом, викличе щонайширший суспільний резонанс, оскільки мова йде вже не про одиничний випадок нападу на представників нацменшин, а про серійні масові вбивства, вказує. Слідчі розповідають, що учень Школи іконопису в деталях описує кожен напад: як поводилася жертва, куди було нанесено удари, що робив подільник. Проте товариш злочинця Павло Скачевський, з яким, за словами Рино, вони разом скоїли близько 20 вбивств, провину заперечує й упевнено заявляє, що ніколи ні на кого не нападав. 

За словами Рино, свою першу "страту" вони зробили 21 серпня минулого року, якраз того дня, коли інші скинхеди влаштували вибух на Черкизівському ринку. Спочатку націоналісти спровокували декілька чоловік (на вигляд вихідців з Середньої Азії) на бійку, в розпал якої Рино вихопив ніж і кілька разів ударив ним одного з них. Він також зізнався, що 16 квітня він і Скачевський убили громадянина Таджикистану Хайрулло Садікова, на тілі якого експерти виявили 35 ножових поранень. 

Щоби скнхедів не зловили, вони завжди діяли в різних районах міста. На чергове "чищення", за розповідями Рино, націоналісти виїжджали увечері. Абикуди в спальний район, де вони бродили вулицями у пошуках жертви. Іноді "полювання" закінчувалося безрезультатно, а бувало, що їм "щастило" - за вечір вдавалося напасти на декількох чоловік. Залежно від настрою молоді люди або шукали привід напасти - косий погляд, поштовх, або мовчки нападали зі спини. Злочинці наносили не менше 20 ножових поранень жертві, деколи перетворюючи людину на криваве місиво, яке потім було неможливо пізнати.  За словами Рино, у їх нападів були очевидці, але ніхто в конфлікт не втручався, прагнучи швидше піти. 

За останні декілька років расизм в Росії розповсюдився вельми широко - об'єктами переслідування стають іноземці, особливо із смуглявим кольором шкіри. За даними центру захисту прав людини "Сова", в 2006 році жертвами злочинів на національному грунті стали 53 людини, ще 460 отримали поранення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: