Слідство знає, де шукати вбивцю Політковської

Слідчим органам відомо, в якій країні переховується вбивця Анни Політковської , і в даний час ведуться переговори про його видачу.


Про це у понеділок, 24 листопаду, заявив глава слідчого комітету при прокуратурі РФ Олександр Бастрикін.

"Робота в цьому напрямку ведеться, конкретних результатів поки немає", - сказав Бастрикін.

Імені вбивці Бастрикін не назвав; при цьому раніше неодноразово повідомлялося, що, за версією слідства, безпосереднім виконавцем злочину є Рустам Махмудов, він оголошений в міжнародний розшук.

Відзначимо, що в липні 2008 року в пресі з'явилася інформація про те, що правоохоронні органи знайшли Рустама Махмудова в Бельгії. Родичі Політковської виступили з різким засудженням просочування інформації, відзначивши, що вона допоможе злочинцю сховатися від правосуддя.

Тим часом, у правоохоронних органів, як і раніше, немає інформації про замовника вбивства журналістки. "Конкретних результатів, навіть приблизних, поки немає. У нас є версії вбивства, але говорити про них поки вважаю передчасним", - відзначив Бастрикін.

Анну Політковську застрелили у дворі її дому у Москві в жовтні 2006 року. На лаві підсудних у справі про загибель журналістки опинилися Джабраїл та Ібрагим Махмудови, а також Сергій Хаджікурбанов. Ще один фігурант справи, співробітник ФСБ Павло Рягузов, підозрюється в перевищенні службових повноважень - за даними слідства, він передав вбивцям інформацію про те, де живе журналістка.

Слухання у справі про загибель Політковської почалися в Московському окружному військовому суді в листопаді 2008 року. Спочатку було вирішено проводити засідання у відкритому режимі, проте потім судовий процес зробили закритим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: