Служитель церкви вісім років ґвалтував маленьких хлопчиків

41-річний паламар за вісім років зґвалтував 19 хлопчиків 7-14 років. У минулому він уже відбував покарання за зґвалтування 26 хлопчиків - хокейної команди, яку тренував.

Паламар Спасо-Преображенського храму Олександр Берсенєв – житель маленького міста Ульяновської області Росії вісім років у себе вдома влаштовував секс-оргії за участю хлопчиків 7 - 14 років.

Вже доведено, що за ці роки 41-річний чоловік зґвалтував 19 дітей. Причому двоє з них - його пасинки 8 і 13 років. Як з'ясувало слідство, цивільна дружина Берсенєва знала, що витворяє з її синами чоловік, але мовчала. За її словами, не хотіла розголосу та й боялася, що дітей одна не прогодує.

Чоловік запрошував сусідських хлопчиків до себе "в комп'ютер пограти". А сам роздягав і ґвалтував дітей. А щоб мовчали і ще приходили, платив по 300 рублів (близько 80 гривень) за кожне відвідування. Діти мовчали не тільки через гроші. Боялися, адже Берсенєв став погрожувати: мовляв, вб'є, якщо будуть скаржитися батькам.

Викрила паламаря одна з сусідок - повернулася з роботи раніше звичайного і виявила, що сина немає вдома. Пішла до паламаря, а через вікно побачила, як чоловік ґвалтує її сина.

Після того, як заява матері потерпілого потрапила до правоохоронців, з'ясувалося, що паламар вже сидів за педофілію. П'ять років провів за гратами за те, що спокусив цілу дворову хокейну команду - 26 хлопчиків. Тоді він не мав ніякого відношення до церкви (власне, ніколи не мав) - працював тренером. Кажуть, що це була лише офіційна цифра (як і нинішня - 19 дітей). Хлопчиків в його квартирі побувало значно більше. Просто не всі зізналися.

Відбувши покарання, Берсенєв влаштувався служкою до церкви, завів сім'ю, але не змінився. Тепер йому винесли вирок - 20 років в'язниці.

Читайте також:

Дідусь 13 років ґвалтував онучку

Світська левиця вбила свого сина-аутиста, який став жертвою педофілів

У Росії заарештували депутата, який 25 років ґвалтував дітей

Педофіл знаходив своїх жертв у дитбудинках та всиновлював їх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: