Смерть від тортур

У надії замести сліди, зловмисники підпалили будинок. Підозрювані затримані і чекають рішення суду.

Під ранок пожежу в будинку стареньких мешканок села Антонополь Калинівського району помітив сусід, він і подзвонив пожежникам. Рятувальники швидко погасили полум'я, яке не встигло знищити будівлю.

Не знищив вогонь і сліди злочину. Повністю вигоріла одна кімната, де на підлозі лежала мертва 89-річна господиня будинку. Експерти з'ясували, що загинула бабуся не від пожежі - її, виявляється, нещадно катували. Поламані ребра і численні порізи на тілі - жінка померла від больового шоку. Жахливою була і смерть її 66-річної дочки. Вона померла від втрати крові через ножове поранення.

"Хочу сказати, що особливо і минулого року частково було і цього року злочинці нападають на немолодих, самотніх громадян, пенсіонерів з метою пограбування. Адже вони вчасно отримують пенсії і складають для проведення їх похоронів в майбутньому. І цим користуються злочинці", - заявив Василь Поліщук, керівник УМВД України у Вінницькій області.

Головна версія, по якій працювали сищики, - злочин здійснений в корисливих мотивах. Всі в селі знали, що у матері і дочки були заощадження. Евдокия Федорівна отримувала пристойну пенсію. До того ж, жінки все життя важко працювали: тримали велике господарство і обробляли землю. Хоча і мали гроші, жили дуже скромно.

"Ця мати і дочка покійні попросту були бережливими людьми. Бережливими навіть не те що для сусідів і для населення. А скупими були навіть для себе. Хоча всі чудово знали, що у покійних були гроші. Але вони жаліли. Жаліли навіть для себе купити щось одягнутися або купити щось поїсти", - Сергій Бурлака, дільничний інспектор Калинівського РВ міліції.

У поле зору правоохоронців потрапили троє місцевих хлопців. Всі вони не мали алібі в ту ніч, коли відбулося вбивство. А з часом з'ясувалося, що двоє з них близько року виношували злочинні плани. Вони навіть підрахували, що старенькі зібрали, щонайменше, 50 тисяч гривень. Узяли в допомогу товариша, якого раніше вже судили, і відправилися вночі на кримінальні заробітки.

Коли увірвалися в житло жінок - наділи маски. Але жертви упізнали одного з бандитів по голосу і цим підписали собі смертний вирок.

Під час розслідування міліціонери довели причетність арештованих до двох десяток крадіжок на території двох районів. Хлопці спустошували господарства селян і магазини. Крали все цінне - від худоби до алюмінієвого посуду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: