Смертельна доза алкоголю

У російському місті Петухово семимісячний малюк, якого мама "вигодувала" горілкою, помер від величезної дози алкоголю.

Немовля доставили в реанімацію дитячої лікарні в коматозному стані, а через кілька хвилин його сердечко зупинилось.

"З таким шокуючим випадком я зіткнувся вперше, - говорить заступник головлікаря дитячої лікарні міста Петухово Геннадій Бурцев. - Спочатку дитині поставили діагноз "синдром раптової смерті", але, коли прийшли результати експертизи, жахнувся весь наш медперсонал - малюк був буквально заспиртований! Недбайлива матуся поїла його горілкою від самого народження!"

Перший раз вона додала в молоко синочка горілку, коли Дімі було всього два тижні.

"Він постійно плакав, - виправдовувалася згодом жінка. - Одного разу я не витримала - дорослих горілка усипляє, дивишся, і син перестане кричати - і додала декілька крапель спирту в його молоко".

Того дня малюк проспав спокійно всю ніч. Євгенії новий метод заколисування сина сподобався, і вона почала регулярно підпоювати дитину.

Одного ранку дитина не змогла відкрити очі, перестала реагувати на голоси.

Матуся, відчувши недобре, терміново викликала "швидку". Але лікарі, які приїхали, вже не змогли нічим допомогти. Діма, не приходячи до тями, так і помер в реанімації дитячої лікарні.

"У крові дитини ми виявили смертельну дозу алкоголю - 0,4 промілле, - говорить Геннадій Бурцев. - Для семимісячного немовляти вона відповідає алкогольному сп'янінню важкого ступеня". У такому стані Діма був кілька тижнів поспіль. Це його і вбило.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: