Смертельний вірус Ебола

На південному сході Демократичної республіки Конго вірус Ебола забрав життя більше сотні людей.

На південному сході Демократичної республіки Конго вірус Ебола забрав життя більше сотні людей. Про це повідомило агентство АР посилаючись на заяву конголезького міністра охорони здоров'я Маквенге Капута.

За словами Капута, під час вивчення хвороби з високим рівнем летальних випадків медики визначили, що саме вірус Ебола й став причиною смертей.

Нагадаємо, що в серпні цього року жертвами спалаху геморагічної лихоманки стали більше ста жителів Демократичної Республіки Конго, а перші летальні випадки були зареєстровані в районі села Мвека в провінції Західне Касаі.

Спалахи вірусу Ебола, що є рідкісним і дуже небезпечним захворюванням, і від якого немає ані ліків, ані ефективних методів лікування, і раніше були зафіксовані в ДРК.

Фахівці повідомляють, що цей вірус входить у групу агресивних вірусів, що викликають сильні внутрішні кровотечі. У половині випадків вони призводять до смерті, і вченим дотепер не вдалося визначити, яким саме чином вірус передається від людини до людини.

Першими симптомами лихоманки Ебола є головний біль, порушення стулу й блювання. А в деяких випадках, за словами медиків, коли хвороба вражає нервову систему, у пацієнта навіть можуть початися кровотечі з очей і вух.

Місцеві співробітники міністерства здоров'я вживають заходів із посилення санітарно-епідемічного режиму, перевірки безпеки водопостачання та інших заходів дотримання гігієни серед населення країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: