Адвокат сім'ї Політковської вимагає допитати Кадирова (відео)

Президента Чечні Рамзана Кадирова необхідно викликати на допит у справі про вбивство Анни Політковської.

У цьому переконана адвокат Карина Москаленко, яка представляє інтереси сім'ї загиблої журналістки. Заява про необхідність свідчень Кадирова адвокат зробила від імені потерпілих на засіданні Московського окружного військового суду в понеділок, 17 листопада.

Москаленко, пояснюючи необхідність свідчень Кадирова, відзначила, що ім'я президента Чечні "неодноразово звучить в матеріалах справи, в свідченнях свідків" і "його допит має важливе значення для справи". Чи буде Кадиров викликаний на допит, поки не уточнюється.

Як повідомлялося, у понеділок в російській столиці  розпочався процес над підозрюваними в убивстві журналістки "Нової газети" Анни Політковської. Перед судом постануть один російський міліціонер, колишній співробітник ФСБ та двоє чеченців – брати підозрюваного в безпосередньому убивстві.

Сьогодні суд має вирішити, яким буде процес: відкритим чи закритим для громадськості. Захист обвинувачених, а також сім'ї убитої журналістки упевнені, що суд вибере закритий режим, оскільки в справі містяться секретні документи.

Проте адвокати підсудних і адвокати потерпілих наполягають, щоб слухання були відкритими як для журналістів, так і для публіки. "Я, коли знайомилася з матеріалами кримінальної справи, ніяких секретів в ньому не знайшла. Вважаю, що немає підстав для закритого процесу", - повідомила адвокат сім'ї Політковської Анна Ставицька.

Журналістку Анну Політковську було застрелено в Москві 7 жовтня 2006 року в під’їзді будинку, в якому вона мешкала.

 Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: