Сьогодні у центрі Києва згоріло авто

О шостій ранку у центру столиці зайнялася автівка. Іномарка за кілька хвилин згоріла дощенту. Власник машини Віктор Коновалов - перейшов дорогу не одному банку в Україні.

Сьогодні о шостій ранку у центру столиці зайнялася автівка. Іномарка за кілька хвилин згоріла дощенту. Її власник очолює рух проти нечесних кредитів та неякісних банківських послуг. Каже, цьому підпалу передували  погрози від служб безпеки трьох українських фінансових установ.

Власник залишав авто у місці, яке вважав безпечним.
Поруч майже цілодобово стоять таксисти, чекають на замовлення. Але від пів шостої до пів сьомої ранку у них проходить перезміна. Щойно водії роз'їхалися, авто й вибухнуло.

Двірник почув, як ляснуло. Це сталося через займисту суміш, тому це не вибух, а підпал. Пожежники діляться лише припущеннями, експертиза має перевірити слова свідка.

Коли подали піну середньої кратності були свідки, які говорили - велике полум я і розлиття горючої суміш
 
Згорілу автівку фотографують перехожі. А таксисти думають, де б пошукати безпечнішу стоянку.

Щойно пожежники сформують висновок, справа перекочує до міліції. Власник машини Віктор Коновалов - перейшов дорогу не одному банку в Україні. Він очолює український рух "Антибанк" - громадську організацію, яка має за мету допомогти клієнтам банків зі зниженням відсотків за проблемними кредитами, і відстрочкою платежів на час фінансових проблем у родині. Спочатку почалися проблеми із інтернет-сторінкою "Антибанку", потім посипалися погрози.

Боротися із зловживаннями він і його партнери готові лише у юридичній площині. Чи не вийшло це протистояння за законні рамки, в тому числі - що ж насправді трапилося з автівкою - має з'ясувати міліція. 

Читайте також:

У Києві згоріли два автомобілі

У Києві згорів мотосалон

Водій згорів у власному авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: