Солярій вбиває

Зіта Фарреллі з міста Селфорд почала користуватися солярієм, що з'явився в їх будинку, в 14 років, приймаючи "ванни" по два рази на день.

У 21 рік вона припинила робити це, проте минулого року у неї все одно виявили злоякісну меланому. Дівчина померла.  Тепер родичі і близькі 29-річної Зіти закликають всіх людей відмовитися від користування "пекельними машинами, які зруйнували їх сім'ю", повідомляє ВВС.

 "За декілька днів до смерті Зіта зізналася мені, що хотіла б зняти документальний фільм про небезпеку соляріїв", - розповів її бойфренд Філ Бартуїстл. "Якщо, показавши те, що відбулося з нею, вдасться б врятувати хоч б одну людину, вона вже була б щаслива. Люди повинні знати, що солярії можуть бути дуже небезпечні. Останній рік я буквально спостерігав, як моя дівчина вмирає у мене на очах", - додав він.

Родичі Фаррелі говорять, що дівчина перестала користуватися солярієм, коли стало відомо про його потенційну небезпеку. Проте в серпні минулого року, після восьми років, у неї на нозі було виявлено пляму, що виявилася меланомою. Лікарі сказали, що рак викликаний солярієм. 

Тітка Зіти Тіна Фаррелі тепер закликає всіх триматися від соляріїв подалі і зробити висновки з трагедії її племінниці. "Іноді я бачу, як молоді дівчата виходять з салонів червоні, як раки. Мені хочеться схопити їх і розповісти про те, що відбулося з моєю племінницею", - говорить вона.  

18 липня в день, коли Зіті виконалося б 30 років, в місті Селфорт пройде захід щодо збору засобів на користь клініки, де дівчина провела останні дні життя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: