Сомалійські пірати погрожують вбити екіпаж Faina (відео)

Сомалійські пірати, які утримують судно Faina, погрожують убити всіх заручників і підпалити корабель, якщо викуп не буде виплачений протягом 24 годин.

Більше - на відео.

Про це повідомило сомалійське радіо, посилаючись на одержані ним дані.

Воно відзначило, що 20 членів екіпажу, які опинилися заручниками піратів, не мають достатньо їжі.

В свою чергу, уповноважена Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова заявила сьогодні про свою стурбованість можливістю застосування силового варіанту.

Карпачова зазначила, що деякі висопосадовців не виключають досі, що в разі критичної ситуації, яка може скластися на судні з різних обставин, може бути застосована сила.

"На деяких перемовинах в Кенії високопосадовими особами двічі пролунала позиція, що існує два варіанти: перший – виключно переговорний, другий – силовий", - сказала вона.

Судно, оточене кораблями НАТО, утримують понад 50 бандитів, які також знаходяться у скрутних умовах і наполягають на якнайшвидшому виконанні своїх вимог.

Тим часом Кенійська радіомовна корпорація повідомила, що пірати на трьох швидкісних катерах зробили спробу захопити зареєстроване в Сінгапурі судно, яке йшло в кенійський порт Момбаса. Вони намагалися узяти на абордаж судно навіть тоді, коли воно увійшло до кенійських територіальних вод. Проте капітанові вдалося зманеврувати і уникнути зіткнення.

Зараз судно знаходиться в порту і охороняється кенійськими ВМС.

ВідеоЯк тривають переговори з піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: