Сомалійські пірати знову захопили українця

Пірати взяли в полон мальтійський корабель Saldanha. За офіційною інформацією, один із 22-х полонених - українець.

В Аденській затоці сомалійські пірати захопили в полон грецьке вантажне судно Saldanha, яке йшло під мальтійським прапором.

На кораблі було 22 людини. Один із захоплених піратами - громадянин України, повідомив речник вітчизняного Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

За словами представника МЗС, міністерство доручило посольствам України у Греції та Кенії вжити всіх можливих заходів зі звільнення екіпажу захопленого піратами корабля.

Українським посольствам, зокрема, доручено встановити контакт із власником судна та з'ясувати всі обставини захоплення. Також дипломати мають отримати інформацію про умови перебування членів екіпажу на кораблі та з'ясувати, яким маршрутом судно прямує.

За словами Кирилича, корабель Saldanha був захоплений 22 лютого в Аденській затоці. Судно йшло під мальтійським прапором і належало Маршалловим островам, оператором судна виступає представник Греції.

Saldanha перевозила вугілля і прямувала до Словенії.

Нагадаємо, 5 лютого сомалійські пірати звільнили український корабель Faina, який перебував у полоні з 25 вересня 2008 року.

За звільнення корабля пірати отримали викуп у розмірі 3,2 мільйона доларів. На борту судна була 21 людина - 17 громадян України, троє росіян і один громадянин Латвії.

Капітан судна, громадянин Росії Колобков, помер незабаром після захоплення. До Києва українські моряки з Faina повернулися 13 лютого.

Читайте також:

Сомалі створить "коридор безпеки" для боротьби з піратами

Faina прибула до кенійського порту

Екіпажу Faina ще не виплатили зарплатні, але дали нагороди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: