Сотні дітей отруїлися

Число дітей, госпіталізованих в Китаї з підозрою харчового отруєння, досягло 260 осіб.

діти
Lenta.ru
16 дітей поки що залишаються у лікарні.
Число дітей, госпіталізованих в Китаї з підозрою харчового отруєння, досягло 260 осіб, повідомило в четвер агентство „Сіньхуа” з посиланням на заяву місцевої влади.

Всі госпіталізовані - вихованці дитячого саду „Шиян”, який знаходиться в провінції Гансу на північному заході країни. Раніше повідомлялося про 59 госпіталізованих.

За даними місцевої влади, у всіх дітей спостерігалися однакові симптоми - блювота, жар і гострий біль у животі. Вік госпіталізованих - від чотирьох до шести років.

Ймовірно, що діти отруїлися їжею, якою їх нагодували в середу в їдальні дитячого саду. До вечора четверга вже 260 дітей було відправлено до місцевої лікарні. З них 244 дитини вже відчувають себе краще після наданої медичної допомоги, але у 16 все ще тримається висока температура.

Для надання допомоги дітям керівництво місцевої лікарні спеціально виділило групу педіатрів. Керівництво дитячого саду ніяк не коментує ситуацію. Один з вихователів розповів, що діти їли кашу і булочки перед тим, як у них з’явилися перші симптоми отруєння.

Місцеві медики повідомили, що їжа, якою забезпечують дитячий сад, була відправлена на тестування до місцевого центру контролю за захворюваннями і профілактикою. Поліція також з'ясовує обставини події.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: