Сотні потерпілих в Росії

Кількість потерпілих від гострої кишкової інфекції у Ставропольському краю перевищила сім сотень людей.

У Ставропольському краю кількість потерпілих від гострої кишкової інфекції досягла 717 людей, з них 654 - діти у віці до 17 років, повідомляє прокуратура краю.

За інформацією відомства, госпіталізовано 425 осіб, з них 377 - діти. Найбільш високі рівні захворюваності зберігаються в містах Кисловодську і Лермонтове, відзначає прокуратура.

"Епідеміологічним розслідуванням встановлено, що із загального числа хворих 69,3% вживали молочнокислу продукцію ВАТ "Віта", розташованого в селищі Іноземцево міста Железноводськ", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Перевірка встановила, що ВАТ "Віта" за останній час фахівці „Росспоживнагляд” перевіряли двічі - в 2006 і 2007 роках. Перша перевірка виявила, що ряд працівників підприємства не пройшли обов'язковий медичний огляд, підведення водопровідної води в душові знаходилося в неробочому стані, в сирному і апаратному цехах підлоги мали вибоїни, а в апаратному цеху була відсутня частина облицювальної плитки, частина приміщень потребувала ремонту. За порушення заступник генерального директор підприємства був притягнутий до адміністративної відповідальності, наголошується в повідомленні.

При перевірці в серпні 2007 року було виявлено, що на ВАТ "Віта" продовжують порушуватися санітарні правила виробництва молока і молочних продуктів, своєчасний ремонт виробничих приміщень також не проведений. В результаті до адміністративної відповідальності привернули вже чотири посадові особи, проте підприємство продовжило свою діяльність.

В даний час діяльність ВАТ "Віта" припинена, склади з продукцією опечатані, готова продукція знята з реалізації. Прокуратура краю проводить перевірку відносно посадових осіб Територіального управління „Росспоживнагляд” по Ставропольському краю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: