Спеціальний режим у Херсонській області

Його введено у зв'язку з лісовими пожежами від яких продовжує потерпати регіон.

Пожежа на Херсонщині
МНС вводить спеціальний режим у Херсонській області. (Фото: mns.gov.ua)
Голова МНС України Нестор Шуфрич заявив, що в Херсонській області вводиться спеціальний режим у зоні лісових масивів Голопристанського й Цюрупинського районів через лісові пожежі, що тривають у цьому районі. 

Про це Шуфрич повідомив на брифінгу в Цюрупинському районі Херсонської області.

"Я вчора доповів уряду ситуацію, говорив з виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ Михайлом Корнієнком, буде виставлено живий ланцюг огородження силами МВС. Розгорнувся штаб МВС, і до закінчення вивчення ситуації в цій зоні буде введено спеціальний режим", - сказав він.

Як повідомив журналістам начальник УМВС України в Херсонській області генерал-лейтенант внутрішніх військ Михайло Ясельський, для забезпечення охорони лісових масивів задіяно 250 співробітників особового складу УМВС, а також 50 військовослужбовців внутрішніх військ.

"Ще 150 військовослужбовців направляються додатково, і ми будемо додатково залучати особовий склад у таких кількостях, у яких буде необхідно, щоб повністю перекрити по периметру весь ліс, який є в цих районах", - заявив Ясельський.

Він додав, що з 24 серпня працюють оперативні групи зі з'ясування причин, які призвели до виникнення цієї пожежі.

Слідчі дії проводять оперативні групи, співробітники УМВС і Цюрупинського РВ УМВС, патрульно-постової служби, спецпідрозділу "Беркут".

Для оперативного реагування на можливі ситуації й випадки появи місць загоряння розгорнуть оперативний штаб МВС, який дозволяє повністю за периметром лісових масивів виставити охорону, а також проводити патрулювання спецавтомобілями й утримувати додатковий резерв співробітників на території лісництва.

За даними Ясельського, у цей час відпрацьовуються всі можливі версії, у тому числі й можливість підпалу фізичною особою. 

24 серпня близько 16:00 нова лісова пожежа виникла на території Цюрупинського лісомисливського господарства в лісових насадженнях на площі близько 700 га в Херсонській області.

Понад 1,5 тисячі га лісу загорілись 20 серпня через пожежу в районі сіл Гладківка й Малі Копані (Голопристанський район Херсонської області) у Голопристанському лісогосподарстві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: