Справу про підрив "Невського експресу" розкрито

Справу про підрив "Невського експресу" розкрито, заявляє МВС Росії.

Справа про підрив у серпні потягу "Невський експрес" у Новгородській області, коли постраждало декілька десятків чоловік, розкрито, повідомляє прес-центр МВС Росії.

Невський експрес
Lenta.ru
Швидкий поїзд номер 166 сполученням Москва – Санкт-Петербург "Невський експрес" 13 серпня потерпів аварію
"Розкрито і ряд гучних терористичних актів, зокрема підривши потягу "Невський експрес" у Новгородській області," - наводяться в повідомленні слова глави міністерства Рашида Нургалієва на зустрічі з особовим складом департаменту по боротьбі з оргзлочинністю й тероризмом МВС РФ з нагоди 19-річчя з дня утворення підрозділів по боротьбі з оргзлочинністю.

Швидкий поїзд номер 166 сполученням Москва – Санкт-Петербург "Невський експрес" 13 серпня потерпів аварію в околицях міста Мала Вишера Новгородської області, внаслідок чого постраждало 60 осіб, 30 із яких були госпіталізовані. Було встановлено, що причиною аварії став закладений на коліях саморобний вибуховий пристрій потужністю близько двох кілограмів у тротиловому еквіваленті. За фактом аварії потяга прокуратура порушила кримінальну справу за статтею 205 КК РФ (тероризм).

"Висока професійна майстерність, наполегливість і самовідданість співробітників дозволили в короткі строки розкрити злочин, що має великий громадський резонанс і затримати злочинців," - наводяться у прес-релізі слова Нургалієва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: