США розширили "чорний список" наркобаронів

США внесли імена керівників Курдської робочої партії до списку іноземних наркобаронів.

США розширили "чорний список" наркобаронів
Уряд США вніс імена трьох керівників Курдської робочої партії (КРП) в свій список іноземних наркобаронів. Про це оголосила прес-служба Міністерства фінансів США. Ініціатором нинішніх заходів проти КРП виступив його відділ з контролю за іноземними активами.

У американський "чорний список" тепер включений голова "військового крила" КРП Мурат Караїлан. Разом з ним до цього переліку потрапили ще двоє курдських лідерів - Алі Різа Алтун і Зюбейр Айдар.

КРП була зарахована президентом США Джорджем Бушем до розряду великих закордонних торговців наркотиками 30 травня 2008. Сім років тому адміністрація США зарахувала КРП до зарубіжних терористичних організацій.

Як стверджує американський Мінфін, КРП бере участь у незаконній торгівлі наркотиками вже "більше двох десятків років". "Торгівля наркотиками є для КРП одним з найбільш прибуткових незаконних дій", - заявляє офіційний Вашингтон.

За його даними, за період "з середини 1980-х років по початок 1990-х за звинуваченнями у торгівлі наркотиками було арештовано майже 300 осіб, пов'язаних з КРП, більше половини з них - в Німеччині. Така діяльність (КРП) продовжується до цього дня", - переконаний Мінфін США.

Читайте також:

Росіяни бояться, що цифрові наркотики створили, щоб знищити їхню націю

Лікарі наркодиспансеру розповсюджували наркотики

Півмільйона українців вживають наркотики внутрівенно

Затриманий найвідоміший наркобарон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: