Старшокласницю зґвалтували на проводах в армію і закопали живцем

Вбивство сталося після вечірки з нагоди призову в армію одного з друзів дівчини.

В Ашкелоні (Ізраїль) 26-річний Микола Дорошев зґвалтував старшокласницю Лею Дранкін, а потім закопав її у меморіальному парку живцем.

Прокуратура Південного округу внесла зміни у текст обвинувального висновку, поданого проти Дорошева, обвинуваченого у вбивстві 15-річної старшокласниці з Ашкелона Леї Дранкін.

Згідно з новими даними, вбивця закопав дівчину живцем.

Вбивство сталося проти ночі 23 вересня 2009 року. Після вечірки з нагоди призову в армію одного з друзів Леї, 26-річний Дорошев відвіз дівчину в меморіальний парк "Гів'а-69", що знаходиться недалеко від кібуца Ніцанім, де її згвалтував, після чого задушив, проїхав по тілу на машині і, щоб приховати сліди злочину, закопав свою жертву. Відповідно до версії, викладеної в початковій редакції обвинувального висновку, Лея була задушена.

Однак експерти прийшли до висновку, що причиною смерті дівчини стало не удушення, і навіть не те, що Дорошев проїхав по своїй жертві на машині. З переламаними ребрами і розірваними внутрішніми органами, Леа була жива, коли вбивця покидав місце злочину. У легенях дівчини були виявлені пісок і дрібні камені, що говорить про те, що вона була закопана живою і задихнулася пізніше.

Останні зміни, внесені прокуратурою, не вплинули на пропоновані Дорошеву звинувачення: він звинувачується в навмисному вбивстві і зґвалтуванні.

Читайте також:

Викладач вузу ґвалтував 12-річного хрещеника, шантажуючи знятим відео

Лауреата "Оскара", обвинуваченого у 13 зґвалтуваннях, відпустили під заставу

Мати-одиначка 200 разів зґвалтувала свого 12-річного сина

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: