Стосовно Аделаджі порушили кримінальну справу

Пастор Посольства Божого Сандей Аделаджа є свідком у справі про шахрайство. Він знаходиться під підпискою про невиїзд.

Слідчі органи порушили кримінальну справу стосовно пастора Посольства Божого Сандея Аделаджі та взяли з нього підписку про невиїзд. Це було зроблено в рамках розслідування справи щодо шахрайства компанії "King’s Capital".

Обвинувачень проти Аделаджі поки що не пред’явлено і він проходить у справі свідком, повідомив 5 лютого повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Віктор Ільчук.

"Щодо нього порушено кримінальну справу за шахрайство і обрано підписку про невиїзд", - сказав він, додавши при цьому, що відповідні процесуальні дії були проведені слідчим 10 днів тому, однак на даний час пастору обвинувачення не пред’явлено і "він є поки свідком".

Ільчук також повідомив, що під час обшуку приміщень Аделаджі були вилучені деякі документи та кошти.

"Зараз перевіряємо, що це за кошти, і як вони були отримані ним", - сказав він.

У той же час Ільчук зауважив, що постанова про порушення стосовно пастора кримінальної справи в суді не оскаржена, а тому не скасована.

Нагадаємо, 12 листопада 2008 року керівництво компанії "King’s Capital" заявило про рішення тимчасово припинити виплати клієнтам.

24 листопада столична міліція затримала керівника компанії Олександра Бандурченка за звинуваченням у шахрайстві з грішми громадян.

На початку січня поточного року, в рамках розслідування справи, київська міліція почала обшуки вдома та на роботі Сандея Аделаджі. Як пояснили слідчі, це пов’язано із заявами постраждалих, в яких вони вказують, що саме Аделаджа під час своїх проповідей закликав парафіян вкладати гроші в цю фінансову установу.


Читайте також:

Секс-шантаж радника Черновецького: нові подробиці
Аделаджу допитала міліція
Кличко просить МВД розібратися з "хабарником" Черновецьким


ВідеоСтосовно Аделаджі порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: