Студент потонув на уроці фізвиховання

Дніпропетровський студент потонув у басейні під час уроку плавання.

Прокуратура Жовтневого району Дніпропетровська порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання обов'язків працівниками одного з вищих навчальних закладів міста, де під час уроку плавання загинув неповнолітній студент.

Наприкінці жовтня у вузівському басейні почалися заняття з фізвиховання групи студентів. Після запливу на 50 метрів сімнадцятирічного Л. знайшли на дні басейну. Надавши йому першу медичну допомогу, студента доставили в лікарню, але врятувати його так і не вдалося.

Як повідомили в прокуратурі Дніпропетровської області, в ході дослідчої перевірки встановлено, що лікувально-консультативна комісія вузу за станом здоров'я направила неповнолітнього студента на заняття фізкультурою в спеціальну медичну групу. Незважаючи на це, педагоги допустили хлопця до занять плаванням нарівні зі здоровими однокурсниками.

Зараз кримінальна справа направлена до слідчого відділку Жовтневого РО Дніпропетровська. Винним загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Проти кого саме порушено кримінальну справу та чому хворого хлопці допустили до занять, не повідомляють - іде слідство. Медики також не поспішають коментувати цей випадок і запевняють, що розпорядження лікарів мають лише рекомендаційний характер.

Нагадаємо, що в жовтні цього року 16-річна учениця 10-го класу загальноосвітньої школи №31 у Херсоні померла від серцевого нападу під час уроку фізкультури.

Зараз створена комісія і ведеться спеціальне розслідування нещасного випадку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: