Студент зарізав сусіда по кімнаті через його храп

Студент вбив свого сусіда по кімнаті, кілька разів вдаривши ножем у груди і спину, коли той спав.

Суд Китайської Народної Республіки виніс вирок учню одного з вузів, який жорстоко розправився зі своїм однокашником. За вбивство молодої людини його засудили до страти умовно.

Суд столиці північно-східної китайської провінції Цзілінь міста Чанчунь засудив до страти умовно 24-річного студента сільськогосподарського інституту Гуо Ліве, який зізнався, що убив у листопаді минулого року свого сусіда по кімнаті, 23-річного Жао Яня. Злочинця також зобов'язали виплатити сім'ї убитого 270 тисяч юанів (майже 40 тисяч доларів США).

За зізнанням самого засудженого, в ніч на 14 листопада 2009 року він кілька разів ударив Жао Яня ножем в груди і спину. Після цього юнак сам викликав поліцію.

Перед скоєнням злочину Гуо Лівей неодноразово скаржився на гучне хропіння сусіда по кімнаті в гуртожитку. Студент навіть розмістив на веб-сайті університету відео Жао Янем, який хропів під час сну, але така ініціатива лише ще сильніше зіпсувала їх і без того напружені відносини.

"Я сказав Жао про це, а він тільки розсердився. Він образив мене кілька разів, підштовхнувши до вбивства", - пояснював сам Гуо Лівей.

Згідно з китайським законодавством, умовний смертний вирок через два роки з моменту його ухвалення може бути замінений на довічне ув'язнення в разі зразкової поведінки підсудного.

Вироком суду Гуо Ліве також позбавили політичних прав на все життя. Сам засуджений сказав, що не буде оскаржити судове рішення.

Читайте також:

Школярі зв’язували вчительку сіткою і грали нею у футбол

Колишній лікар зарізав вісім дітей у китайській школі

13 підлітків зробили з однокласниці секс-рабиню і ґвалтували її три роки

У Криму троє юнаків зґвалтували та вбили 21-річну дівчину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: