Студенти влаштували погроми

Студенти в Індії влаштували погром на знак протесту проти серії вбивств в студмістечку.

Мусульманський університет міста Алігарх в Індії закритий на невизначений термін через учинені студентами безлади, передає індійське телебачення.

За його інформацією, таке рішення ухвалила на екстреній нараді в понеділок Управляюча рада навчального закладу після того, як обурені серією загадкових вбивств на території студмістечка студенти підпалили будинок проректора, розгромили кабінет університетського інспектора та клуб викладачів.

Краплею, що переповнила чашу терпіння учнів, стало вбивство минулою ніччю на території студмістечка студента Мазхара Найіма. Це вже третій подібний злочин з квітня.

Злочинець і мотиви вбивств дотепер не з'ясовані, відзначає телебачення.

Щоб зупинити бушуючий натовп студентів, на територію університету прибули наряди поліції і підрозділу швидкого реагування. Мешканцям гуртожитків наказано протягом 48 годин звільнити приміщення.

В даний час адміністрація навчального закладу домовляється з залізницею про відправку студентів по домівках, повідомляє телебачення з посиланням на представників поліції.

Управляюча рада університету на чолі з деканом ухвалила створити комісію, яка розслідує всі випадки вандалізму. Керувати її роботою буде відставний суддя Верховного суду Індії. Адміністрація учбового закладу вирішила залучити його до розслідування в приватному порядку як професіонала з великим досвідом.

Керівництво Мусульманського університету Алігарха, який розташований в 150 кілометрах на південний схід від Нью-Делі, вирішило звернутися в Центральне бюро розслідувань по допомогу в розкритті загадкових вбивств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: