Створена українсько-російська група

Україна і Росія створили робочу групу для спільної ліквідації наслідків трагедії в Керченській протоці, де з танкера вилився мазут.

протока
РИА Новости
З танкера "Волгонефть-139", що розламався, у воду потрапили близько 2 тисяч тонн мазуту.
Україна і Росія створили робочу групу для спільної ліквідації наслідків трагедії в Керченській протоці, де з танкера вилився мазут, повідомив у вівторок прем'єр України Віктор Янукович на зустрічі в Анапі з прем'єром РФ Віктором Зубковим.

За його словами, з такою пропозицією виступила Україна і воно було схвалене. "Ми пропонуємо, щоб ми створили таку спільну групу і в рамках наявних угод, нормативних документів (між двома країнами), щоб вони почали працювати", - сказав Янукович.

"Сьогодні, я думаю, ми повинні домовитися, як нам скоординовано прискорити цю роботу (з ліквідації наслідків) і мінімізувати наслідки", - заявив у свою чергу Зубков.

В результаті шторму в Азовському і Чорному морях 10-11 листопада постраждали 13 суден: п'ять з них затонули, вісім сіли на мілину.

За даними Південного регіонального центру МНС Росії, з танкера "Волгонефть-139", що розламався, у воду потрапили близько 2 тисяч тонн мазуту.

На затонулих сухогрузах знаходиться близько 7 тисяч тонн сірки.

ВідеоЯк Віктор Янукович по калюжах у туфлях гуляв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: