Створено комісію з розслідування пожежі

Кабінет мністрів створив комісію з вивчення обставин ліквідації пожежі в Херсонській області.

Кабінет мністрів створив комісію з вивчення обставин ліквідації пожежі в Херсонській області. Кабмін ухвалив таке рішення на виїзному засіданні в Полтаві на пропозицію прем'єр-міністра Віктора Януковича.

З його слів, комісію очолять віце-прем'єри Андрій Клюєв і Олександр Кузьмук. До комісії також увійдуть міністр внутрішніх справ Василь Цушко й представник Секретаріату президента в Кабміні Олександр Шлапак.

Янукович запропонував створити комісію у зв'язку з неординарністю ситуації. Він доручив провести розслідування швидко й результати його опублікувати в засобах масової інформації.

Перед ухваленням такого рішення Кабмін заслухав доповідь міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Як повідомляв iPlus, президент Віктор Ющенко вимагав від прем'єр-міністра Віктора Януковича звільнити міністра з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестора Шуфрича.

Понад 1,5 тис. га лісу загорілись 20 серпня через пожежу в районі сіл Гладківка й Малі Копані (Голопристанський район Херсонської області) у Голопристанському лісогосподарстві. Станом на 7:00 21 серпня площа пожежі становила близько 1 500 га. Ліквідація пожежі триває.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: