Суддя Ігор Зварич: цікаві моменти біографії

Як і більшість суддів, Ігор Зварич досі був особою не надто публічною, проте деякі неоднозначні деталі професійного шляху все ж відомі.

Наприкінці 2004-го року тодішній голова Львівської обласної ради Михайло Сендак активно захищав у судах свою честь та гідність, ображену кримінальною справою, яку проти нього відкрив обласний прокурор. Останній звинувачував Сендака у низці тяжких злочинів.

Спершу глава облради звернувся до Галицького районного суду міста Львова з вимогою визнати відкриття цієї справи незаконною, втім програв.

Тоді Сендак подав апеляцію на це рішення, проте цього разу вирішив діяти обережніше. 30 грудня 2004 року, саме в той день, коли колегія суддів судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Львівської області під головуванням того самого Ігоря Зварича розглядала цю апеляцію, Сендак звернувся до голови цього суду з проханням посприяти службовому підвищенню Зварича. Апеляція Сендака була задоволена.

Таке втручання у судові справи обурило навіть тодішнього главу Верховного суду, який, не вибираючи слів, спророкував Зваричу значне погіршення репутації.

"Проштовхуючи суддю Зварича, Ви робите йому не послугу в кар'єрному зростанні, а завдаєте шкоди, оскільки кожен розуміє, що в разі його призначення він стає залежним від Вас, стає Вашим кишеньковим суддею", - наголошує Маляренко у своєму листі до Сендака.

Адвокатські гроші

Після нещодавнього скандального обшуку вдома та в кабінеті Ігоря Зварича та виявлення там кількох мільйонів у різній валюті, суддя заявив, що ці гроші йому позичив його колега – адвокат Володимир Костенко. Про те, яким чином він планував таку суму повертати, Зварич не уточнив, втім стали відомі деякі цікаві деталі про самого адвоката – як виявилося, саме на зустріч з ним 29 листопада 2005 року їхав екс-губернатор Львівщини Степан Сенчук, якого в цей же день розстріляли у селищі Брюховичі. Іншого клієнта Костенка – власника підприємства “Галімпекс Склодзеркальний завод” Олега Дацку розстріляли роком пізніше – 14 листопада 2006 року.


ВідеоЗникнення Зварича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: