Суддя – захисник педофілів

За рішенням британського судді, двадцятичотирьохлітньому ґвалтівникові дали строк в декілька місяців.

За рішенням британського судді Джуліана Холлу, мийник вікон Кейт Фенн, визнаний винним в зґвалтуванні десятилітньої дівчинки, вийде на свободу через декілька місяців.

Приводом для такого м'якого вироку став "дуже зухвалий одяг", в якій жертві педофіла довелося вийти на вулицю в день зґвалтування, повідомляє Daily Mail. Фенн став другим педофілом за цей рік, якому суддя Холл виніс, на думку спостерігачів, надто м'який вирок.

За словами судді, при виголошенні вироку він зіткнувся з "моральною дилемою". Ця справа стала вийняткова, оскільки жертва, "молода жінка" (саме таким чином про неї говорив Холл), була одягнена в ліфчик і труси-стрінги, через що вона нібито виглядала старше своїх років (як уточнив суддя, на всі 16). З цієї причини педофіл Фенн замість довічного вироку одержав декілька місяців в'язниці.

За відомостями слідства, Кейт Фенн і його товариш Даррен Райт відвели дівчинку в один з парків 14 жовтня 2006 року. Фенн роздягнув і зґвалтував жертву, а Райт після цього привіз її до себе додому, де продовжив знущання над дитиною. Райт вже вийшов на свободу, оскільки той же суддя засудив його до дев'яти місяців позбавлення волі, які педофіл вже відсидів в очікуванні суду.

У лютому 2007 року суддя Холл засудив іншого педофіла, Еріка Коула, до дев'яти місяців умовно за домагання по відношенню до шестирічної дівчинки. Після виголошення вироку суддя порадив злочинцю "купити жертві новий велосипед".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: