Судять серійного вбивцю

У Канаді вже шостий місяць продовжується суд над маніяком, який убив і згодував свиням десятки жінок.

Власника свиноферми Роберта Піктона обвинувачують в 26 вбивствах, хоча, за деякими даними, його жертв набагато більше.

На процесі напередодні знайома власника свиноферми, якого вважають найжорстокішим серійним вбивцею Канади, заявила в суді, що стала свідком того, як він обробляв убиту жінку. Весь залитий кров'ю, маніяк стояв поряд з тілом жертви, підвішеним на ланцюзі.

За словами Лінн Еллінгсен, Піктон, побачивши її, затягнув всередину і пригрозив, що вона виявиться поряд з убитою, якщо не мовчатиме про побачений. Як сказала Еллінгсен, вона взнала мертву жінку. Це була повія, яку вони з Піктоном "зняли" напередодні увечері і привезли на його стару ферму, розташовану біля Ванкувера. 

Як повідомила жінка, в ту страшну ніч вони їздили купувати наркотики, а потім Піктон відвів повію в свою кімнату. За словами свідка, пізніше вона почула шум, побачила світло на бійні і відправилася подивитися, що відбувається. Лінн сказала, що труп жертви висів на тому ж ланцюзі, де Піктон обробляв свиней. Про це пише Daily Telegraph .

Зараз Роберта Піктона судять по звинуваченню по-перше шести вбивствах. Велика частина його жертв - повії і наркоманки з бідної східної частини центрального Ванкувера. Поки експертам вдалося ідентифікувати останки 26 жінок. знайдені на фермі Піктона. Тим часом в офіційному списку без вісті зниклих в цьому регіоні значаться майже чотири десятки жінок.

57-річний Піктон заперечує всі звинувачення, хоча визнає, що на ділянці, що належить йому, знайдені людські останки. Раніше Піктон розповів одному з поліцейських, що діяли під прикриттям, що збирався убити 50 жінок, але вдалося йому розправитися тільки з 49 - після цього він нібито "розм'як". На думку слідства, Піктон розчленовував тіла своїх жертв і згодовував їх свиням. Маніяк був арештований на початку 2002 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: