Суїциди дітей-сиріт

Четверо дітей-сиріт - вихованців Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2 намагалися вкоротити собі віку.


Двох дітей врятувати не вдалося. Інші двоє - в лікарні. Усі випадки суїциду сталися ще наприкінці травня. Ланцюгова реакція - так сьогодні пояснюють чотири випадки суїциду у Дніпропетровському навчально-виробничому центрі.

22-го - 19-річний учень  повісився в будинку своїх родичів. Через два дні дівчина, його кохана, порізала собі вени: її вдалося врятувати. 25-того травня їхній однокурсник повісився в училищі. А 27-го хлопець викинувся з вікна п'ятого поверху. Зараз він у нейро-хірургічному відділенні. Директор училища ретельно приховував інформацію про трагедії.

За словами свідків розвитку подій, першокурсник завинив велику суму грошей, яку програв в автомати. Почав красти речі своїх співмешканців. Однак це проблему не вирішило і хлопець подався шукати знайомих, які б допомогли у скруті. Таких не знайшлося. Тоді прийшло єдине, як здалося 19-річному юнакові правильне рішення - - піти з життя. Власноруч написав записку, що з життя йде добровільно і попросив нікого не звинувачувати. Записка потрапила в руки дівчині загиблого. Та у розпачі порізала собі вени. Її вчасно доправили у лікарню і вона залишились жива. 

Їхній однокурсник, вирішив, що такі вчинки - це геройство. Через три дні 18-річний юнак повісився навпроти гуртожитку. Щодо четвертого випадку існує дві версії. Хлопець міг випасти з вікна третього поверху випадково.

Нині там працює спеціальна комісія, що з'ясовує всі обставини трагедій. Усіх дітей невеликими групами відправили на відпочинок. Прокуратура перевіряє законність відмови у порушенні кримінальних справ за фактом смерті двох дітей.

У навчально-виробничому центрі навчається понад 800 підлітків. Половина з них - сироти, інваліди та діти з вадами розвитку. Такі діти, кажуть педагоги, дуже складні - і часто непередбачувані.Що могло призвести до трагедії у Дніпропетровську, з'ясовує спеціальна комісія
і прокуратура.

Сьогодні, цей гуртожиток, де півтора місяці тому сталася трагедія порожній. Дітей відправили на відпочинок у різні місця невеликими групами. Так порадили психологи, щоб діти між собою не обговорювали смерті своїх однокурсників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: