Своя сорочка ближча до тіла

Відчувши, що він зраджує коханій дружині не з своєї волі, чоловік взяв кухонний ніж дружини і вбив свою коханку.

Одного разу подружжя пенсіонери побачили в газеті оголошення про продаж кози, і зважилися купити тварину, щоб пригощати парним молоком внуків, які приїхали до діда і бабусі на літні канікули.

Подзвонивши по вказаному телефону, чоловік попрямував за товаром. Саме з цього візиту життя пенсіонера повністю перекинулося.

Через місяць після покупки Іван Дмитрович став рідше з'являтися удома. Спочатку на час-другой, а потім і на цілий день. Спочатку дружина думала, що з друзями десь пропадає, але потім відчула щось недобре.

За чотири роки поведінка чоловіка сильно змінилася. Він все частіше став пропадати у нової знайомої, закинувши майже всі справи по будинку і майже не згадуючи про дружину. Додому приходив тільки переночувати та одягнути чистий одяг.

Дружині Іван Дмитрович говорив, що в гості до неї ходить допомагати по господарству. Та жила разом з 84-річною матір'ю, і в будинку не вистачало чоловічі руки. Ось він і допомагав у міру сил.

"Ну не можу я нічого з собою поробити, тягне туди як магнітом, - признався пенсіонер дружині. - Розумію, що дурень старий, але ти пробач мене, адже люблю тебе одну".

Все змінилося десь місяць тому. Пенсіонер попросив дружину знайти через подруг телефон якої-небудь знахарки або чаклунки, і відправився до неї на прийом. А коли повернувся, знову був тим же чоловіком, що любив, що і довгі роки.

"Вона мене приворожила, хотіла щоб я від тебе пішов, - сказав він дружині. - Тепер все нормально у нас буде, чаклунка допомогла - приворот зняла".

Два тижні сидів удома і був золотим чоловіком, але несподівано в гості до нього прийшла «розлучниця». Чоловік не пустив її навіть на поріг. Через декілька днів сам пішов до неї і повернувся через три години.

А на наступний ранок в будинок прийшли міліціонери, і сказали, що чоловік зробив вбивство. Вже у відділенні Іван Дмитрович зізнався, що того дня спеціально узяв удома ніж.

Відносно пенсіонера збуджена кримінальна справа по статті "Навмисне вбивство". Якщо суд доведе його провину, то велелюбному дідусеві загрожує довічний термін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: