Священик місяцями ґвалтував студентку-прихожанку, уявлявши себе пророком

Священик 4 місяці ґвалтував у храмі студентку-прихожанку. Збоченець мріяв про славу пророка.

Поліція індійського міста Баладжи заарештувала місцевого священика, якого підозрюють в багаторазовому зґвалтуванні дівчини. Злочини скоювалися прямо в храмі, причому церковнослужитель шантажував жертву знятим відео.

За даними поліції, збоченець мріяв про славу пророка, а своїй жертві він заявив, що "Бог Баладжи велить їй зайнятися сексом з ним".

У серії цинічних сексуальних знущань звинувачується Дхар Пракаш Капур. Він не тільки служив у церкві району Тімарпур (північна частина Делі), але також був співробітником міського суду.

Як випливає із заяви потерпілої студентки університету в Делі, Капур "накачав" її наркотиками в храмі, довівши до несвідомого стану, а потім зґвалтував. Надалі священик протягом багатьох місяців змушував дівчину знову приходити до храму, де все повторювалося.

Щоб студентка була покірною, ґвалтівник шантажував її нібито зробленим відеозаписом наруги. Ці кадри були зняті прихованою камерою, а потім скопійовано на компакт-диск.

Примітно, що перше зухвале зґвалтування студентки було здійснено практично в присутності її рідні. Тоді дівчина прийшла до храму разом з родичами, які розраховували вирішити за допомогою священика свої сімейні проблеми. Капур вдався переконувати парафіян, що йому необхідно провести над дівчиною особливий обряд в окремій кімнаті. Там він і довів жертву до напівнепритомності.

Надалі ґвалтівник схиляв дівчину до сексу, запевняючи її в тому, що це теж частина релігійного культу, а бог Баладжи вимагає від людей щось в обмін на своє благословення.

За словами постраждалої, одного разу вона довірилася дружині обвинуваченого на ім'я Суніта, розповівши жінці про зґвалтування. Але та навіть не стала слухати дівчину. "Мій чоловік - це реінкарнація Баладжи. Все, що він робить, - завгодно божеству", - додала фанатична дружина.

Пізніше син підозрюваного на ім'я Сахіл, побоюючись викриття батька, теж став загрожувати жертві оприлюдненням відеозапису зґвалтування. При цьому він вимагав, щоб дівчина поїхала з Делі протягом двох днів.

Зрештою, жертві вдалося викрасти диск з компроматом на себе. Поки Капур був у ванній, студентка обшукала його кімнату і знайшла CD. Переглянувши його, потерпіла жахнулася: там дійсно була записана сцена насильства над нею.

Зараз поліція Делі перевіряє священика на причетність до інших аналогічних злочинів. Однак заступник окружного комісара поліції Рані сказав, що інші потерпілі поки не встановлені.

Перед судом Капур заперечував свою провину. За словами церковнослужителя, його оббрехала сім'я потерпілої.

Читайте також:

Чоловік зґвалтував 14-річну дівчинку, прив'язавши її буксирувальним тросом до машини

Вітчим зґвалтував двох маленьких падчерок і змусив їх з’їсти трьох щурів

Гот за одну ніч вбив двох чоловіків, поранив третього і зґвалтував неповнолітню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: