Тепер педофілу не втекти!

Інтерпол встановив особу педофіла, що розміщував у мережі Інтернет фото зґвалтування маленьких хлопчиків.

Після безпрецедентного глобального звернення, у вівторок Інтерпол ідентифікував серійного педофіла, на якого ведеться полювання по всій Азії, - ним виявився канадієць Крістофер Пол Нейл, що зараз переховується в Бангкоку.

Панаспонг Сіравонгс із Інтерполу в Таїланді сказав, що Нейл, чиє приховане завдяки цифровій обробці обличчя на фотографіях зґвалтування дітей, розміщених в Інтернет, відновили комп’ютерні експерти німецької поліції. Злочинець викладав у міжнародній школі столиці Таїланду в 2003-2004 роках.

Сіравонгс не назвав школи, проте сказав, що таїландська служба імміграції, кримінальна поліція та поліція з розслідування злочинів проти дітей полюють на Нейла, яких минулого тижня в'їхав до країни з Південної Кореї після того, як Інтерпол розмістив відновлені знімки його обличчя в мережі Інтернет.

"Вони також розшукують дітей, яких він зґвалтував і з якими фотографувався, – повідомив Панаспонг. – Він зґвалтував трьох хлопчиків. Одного з них ми ідентифікували та розшукуємо. Особи двох інших іще не встановлено."

Кео Вантан, заступник глави Інтерполу в сусідній Камбоджі, де, за ствердженням поліції, Нейл фотографувався під час зґвалтування маленьких хлопчиків, повідомив, що прикордонну службу вже попереджено на випадок, якщо він спробує вислизнути з Таїланду по суші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: