Теракт біля резиденції президента

В результаті вибуху, здійсненого смертником недалеко від міністерства оборони Пакистану, загинули щонайменше шестеро людей.

В результаті вибуху, здійсненого смертником недалеко від міністерства оборони Пакистану, загинули щонайменше шестеро людей. Президент країни Первез Мушарраф, який працює в цій будівлі, не постраждав.

Повідомляється, що на момент вибуху пакистанський керівник знаходився на своєму робочому місці. За повідомленням міністерства внутрішніх справ, смертник привів в дію вибуховий пристрій в парку на відстані менше кілометра від міністерства оборони.

Двоє із загиблих були поліцейськими, які охороняли дорогу до будівлі, повідомляє агентство Reuters. Район інциденту є зоною, який особливо охороняється, у зв'язку з тим, що тут розташована штаб-квартира армії, на території якої знаходиться резиденція президента Первеза Мушаррафа.

Сьогодні, 30 жовтня, він проводить на території армійської штаб-квартири важливу зустріч з губернаторами провінцій і членами провінційних урядів.

Як повідомлялося раніше, терористи висадили кортеж екс-прем'єра Пакистану Беназір Бхутто. Не дивлячись на посилені заходи безпеки, екстремістам вдалося заховати могутній вибуховий пристрій в автомашині, який спрацював поряд з кортежем Бхутто.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: