Теракти у Пакистані

Щонайменше 22 людини, переважно поліцейські, загинули в четвер в Пакистані в результаті двох терактів.

Теракти у Пакистані
В Ісламабаді робочих та інженерів нерідко супроводжує охорона.
Щонайменше 22 людини, переважно поліцейські, загинули в четвер в Пакистані в результаті двох терактів. Про це повідомляють пакистанські телеканали з посиланням на поліцейські джерела.

Щонайменше 15 чоловік, зокрема сім поліцейських, убито вранці в місті Хаб в південній провінції Белуджистан від вибуху бомби, встановленої на дорозі. Вибуховий пристрій спрацював, коли поряд у супроводі охорони проїздив автобус з китайськими робочими і фахівцями, що прямували на одне з місцевих підприємств.

За даними тележурналістів, серед убитих немає громадян КНР, загинули поліцейські з групи супроводу і пакистанці, що стояли поряд на автобусній зупинці.

Китай - один з головних економічних партнерів Пакистану, на місцевих підприємствах працюють тисячі китайських інженерів і фахівців. Громадяни КНР вже ставали об'єктами атак терористів, тому робочих та інженерів нерідко супроводжує охорона.

Раніше в четвер в Північно-західній прикордонній провінції бойовик-смертник на замінованому автомобілі намагався в'їхати у ворота поліцейського вербувального пункту в місті Хангу. Його зупинили, але терорист встиг підірвати себе. В результаті загинули щонайменше сім чоловік.

У Пакистані останнім часом різко виросла терористична активність. Влада пов'язує це з недавніми подіями в Ісламабаді, де 11 липня армія штурмом узяла Червону мечеть, в якій зміцнився ісламізм.

За офіційними даними, в мечеті та сусідньому медресе загинули понад 100 чоловік. Після цього ряд екстремістських організацій заявили про намір помститися за штурм Червоної мечеті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: