Тероризм через сімейні проблеми

Дев'ятеро осіб загинуло, 25 дістало поранення під час вибуху в одному з ресторанів у центральній китайській провінції Хунань.

Дев'ятеро осіб загинуло, 25 дістало поранення під час вибуху в одному з ресторанів у центральній китайській провінції Хунань, повідомляє у вівторок китайська газета China Daily.

Як пише видання, вибух, що прогримів під час прийому в ресторані містечка Веньцзяши (Wenjiashi), було сплановано заздалегідь, проте він мав побутовий характер.

За повідомленням поліції, попереднє розслідування показало, що прийом організував місцевий мешканець, який запросив більше 30 чоловік на вечерю минулої неділі. Серед гостей були люди, з якими господар прийому мав "сімейні" проблеми.

Поліція характеризує цю справу як кримінальну. Ведеться слідство.

Китайські ЗМІ звернули особливу увагу на цей "акт побутового тероризму". З квітня в країні проходить загальнонаціональна компанія, організована міністерством суспільної безпеки КНР, з вилучення вибухових речовин, що знаходяться в нелегальному обігу.
Згідно з офіційними даними, внаслідок акцій із вилучення в населення вибухівки, кількість злочинів із застосуванням вибухових речовин цього року скоротилася на 27%.

Проте в населення все ще є велика кількість небезпечних речовин. Тільки в серпні, за повідомленням представника міністерства громадської безпеки, китайська поліція одержала більше 12 тисяч повідомлень від громадян про незаконне зберігання вибухівки. За цими повідомленнями заарештовано 5 тисяч 719 чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: