Токсикомани по-звірячому вбили свого однолітка, який не бажав поділитися дозою

Куликова били руками і ногами. Але й цього здалося мало - підлітки почали бити жертву по голові цеглою.

У Нижньому Новгороді (Росія) підлітки жорстоко розправилися з ровесником, який відмовився ділитися дозою клею.

Підлітки Іпполітов, Храмов та Куликов відпочивали в компанії приятелів. Замість звичних пляшок пива в руках підлітків були ємкості з фарбою. В одному з гаражних масивів Канавінського району токсикомани вдихали пари лакофарбової продукції.

Коли фарба закінчилася, а з нею скінчилася і ейфорія, підліткам захотілося продовжити задоволення. Тюбик з паливом для токсікоманських веселощів залишався лише у Куликова. Але ділитися дозою задоволення він не захотів.

Як з'ясувалося пізніше, для підлітків, охочих "догнатися", людське життя виявилося несуттєвою дрібницею. Жадібного члена компанії почали жорстоко бити.

Куликова били руками і ногами. Але й цього здалося мало - підлітки почали бити жертву по голові цеглою. Напівживого товариша завдали кілька ударів ножем і в кінці розправи на шиї затягнули шнур.

Про нездорову любов синів до лакофарбовим виробам родичі підсудних навіть не здогадувалися. В очах батьків, Сергій Іпполітов та Юрій Храмов - віз вини винні і до звірячої розправи над ровесником не мають ніякого відношення.

Читайте також:

Турист спровокував авіакатастрофу, зарізавши пілота

У Кривому Розі міліціонер застрелив білоруса

У Дніпропетровську 71-річна бабуся замовила вбивство свого чоловіка

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: