Тортури в міліцейських застінках

Кожен 14-й українець випробував на собі тортури в міліції, пише щотижневе видання "Корреспондент".

За даними правозахисників, сьогодні в Україні живе 355 тис. людей, які на власному досвіді знають, що таке побої в правоохоронних органах, пише у свіжому номер український щотижневий журнал "Корреспондент". Таким чином, кожен 14-й українець випробував на собі тортури в міліції.

Видання приводить свідчення українців, що піддавалися побоям і тортурам.

"Мене почали бити головою об стіни, стіл - спочатку опергрупа, яка мене затримала, потім слідчі прокуратури. Просив швидку, знеболюючого - куди там," - згадує один з героїв матеріалу.

За підрахунками фахівців Української Гельсінської групи та Харківської правозахисної групи (ХПГ), щорічно тортурам піддаються 93,5 тис. українців.

"Широкому розповсюдженню тортур в Україні активно сприяє гонитва міліції за райдужними статистичними показниками. Згідно з офіційними даними, в країні розкривається 69% усіх злочинів. А по вбивствах показник і зовсім досягає надхмарних величин - винних знаходять у 95% випадків," – пише видання. Правозахисники називають цю цифру "неприродною і надмірно високою".

За негласними правилами МВС, слідчий має кожного місяця направляти мінімум три кримінальні справи до суду, відзначає "Корреспондент" у своєму матеріалі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: