Тренер-педофіл шантажував своїх жертв відео зі збоченнями

Заслужений тренер з карате зґвалтував 16 своїх учнів-хлопчиків та погрожував показати відео зі збоченнями дівчаткам.

За розбещення і зґвалтування малолітніх дітей поміщений під варту 38-річний чоловік, що викладав карате в спортивному клубі в удмурдському місті Глазові.

Батьки не підозрювали, що самі віддавали малят до рук збоченця.

Тренера вважали відмінним фахівцем - його навіть запросили до місцевої школи тренувати цілий кадетський клас. Першим про домагання "сенсея" розповів мамі 11-річний хлопчик. За словами дитини, тренер заходив у душ до учнів та чіпав за різні місця.

Слідство з'ясувало, що чоловік не лише легко входив у довіру до малят, але і без зусиль переконував їх не розповідати про той, що сталося батькам. Свої мерзенні діяння він фотографував і знімав на відеокамеру. А потім шантажував дітей, погрожуючи, що якщо вони розповідять про це батькам, то він покаже знімки дівчаткам.

"Підозрюваний возив хлопців для участі в змаганнях в різні міста, - розповів слідчий Андрій Дубовцев, - найчастіше діти піддавалися насильству в готелях". Лише за цими фактами порушено дев'ять кримінальних справ.

Всього ж, за оперативними даними, педофіл зґвалтував 16 дітей. Деякі його жертви соромляться розповідати про те, що з ними сталося.

Читайте також:

На день ВДВ десантник вбив таксиста, щоб не платити за проїзд

20-річний онук вбив і потім зґвалтував 70-річну бабусю

29-річний юнак зґвалтував та вбив свого товариша по чарці

Міжнародна банда продала 500 українських дівчат в борделі ОАЕ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: