Три смерті в Київському СІЗО

Київська обл.прокуратура розслідує обставини смерті трьох підслідних у Київському СІЗО номер 13, більше відомому як Лук'янівська в'язниця.

Вони померли за один тиждень. Причинами смерті ще до закінчення слідчих дій правозахисні організації називають незадовільні умови утримання в'язнів і негуманне ставлення до них персоналу в погонах.

Підозри правозахисників у насильницькому характері смерті підслідних викликало те, що двоє з них були переведені до "Лук’янівки" з білоцерківського ізолятора. У Білій Церкві стверджують, що обставини смерті Сергія Каращенка міліції невідомі, бо він уже більше місяця перебував у лук’янівському СІЗО.

Іншому, Валерію Нікітіну медики причиною смерті вказали цироз печінки. Він помер через день після прибуття з Білої Церкви. Перед етапом йому викликали лікарів швидку допомогу, які зробили кілька ін’єкцій. Від допомоги хірурга Нікітін відмовився.

Вчорашні сусіди Нікітіна не здивовані його смертю і не бачать у ній зловмисних дій міліції чи конвою. В Білій Церкві переконані. що не несуть відповідальності за смерть Валерія Нікітіна, бо рішення про переведення до СІЗО приймали в Києві.

ВідеоСмерті в Лук'янівському СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: