Тривають лісові пожежі

Сильні лісові пожежі продовжують бушувати на півдні Європи. Уряд Італії оголосив охоплені пожежами південні райони країни "зонами стихійного лиха".

Пожежа в лісі
Архів
Загальне число жертв пожеж зросло до п'яти чоловік.
Сильні лісові пожежі продовжують бушувати на півдні Європи. Уряд Італії оголосив охоплені пожежами південні райони країни "зонами стихійного лиха". Загальне число жертв пожеж зросло до п'яти чоловік після того як від опіків в лікарні помер 60-річний чоловік.

За оцінками влади, пожежа знищила понад 5 тисяч гектарів сільгоспугідь. Збиток, нанесений аграрному сектору країни, складає близько мільярда євро.

У Болгарії за останні дні вогонь знищив 23 тисячі гектарів лісу. Влада країни звернулася до населення за допомогою в гасінні пожеж.

У Хорватії через пожежі на острові Солта довелося евакуювати 400 туристів.

З початку тижня в Греції згоріло, за попередніми оцінками, понад 15 тисяч гектарів лісу. Пожежники борються з 12 великими вогнищами. Найважча ситуація склалася на півострові Пелопонес, де в деяких районах гасіння пожеж затруднюється через вибухи мін часів Другої світової війни.

По всій країні в боротьбі з вогнем беруть участь тисячі пожежників і більше 600 військових. Грецький повітряний флот, що налічує 17 літаючих танкерів Canandair, які безупинно здійснюють вильоти на гасіння пожеж упродовж всього світлового дня.

Росія направила для гасіння пожеж до Греції важкі літаки і гелікоптери, які можуть брати на борт десятки тонн води.

Туреччина, Словенія і Хорватія відправили гелікоптери до Македонії, де бушує близько 20 сильних пожеж, причиною деяких, на думку влади, був умисний підпал. Ситуація в країні поліпшується. У п'ятницю македонська влада відмінила режим надзвичайного положення після того, як середня температура повітря знизилася з 46 до 33 градусів за Цельсієм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: