Трьох хлопців вбили молотками, щоб не чіплялись до чужих дівчат

Банальне залицяння до дівчат на сільській дискотеці коштувало молодикам життя.

Потрійне вбивство розкрите на Херсонщині. Трьох хлопців після дискотеки вбили і скинули в колектор могильника для худоби.

Усе почалося з конфлікту на сільській дискотеці: приїжджий хлопчина з двома приятелями на танцях чіплялися до "чужої" дівчини. Місцеві хлопці вивезли непроханих гостей за село "на розборки". Щоб покарати незнайомців, одинадцять молодиків забили їх до смерті бейсбольними битами і молотками. Тіла поскидали в покинутий колодязь на полі, який вже довгий час служив могильником для худоби.

На вбивць правоохоронці вийшли оперативними шляхом. Отримавши інформацію, для перевірки її достовірності міліціонери відразу ж залучили сили рятувальників МНС. У покинуту шахту вони спускалися в протигазах. Підняти всі тіла з багатометрового колодязя відразу не вдалося.

Заступник начальника Херсонської міліції Євген Рижов розповів, що тіла двох загиблих, МНСники підняли на поверхню швидко, третього вбитого дуже довго знайти не вдавалося. Оскільки стовп води в колодязі був завглибшки 6 метрів, тіло жертви шукали практично навпомацки.

Після здійснення вбивства всі палиці й молотки, а також забризканий кров'ю одяг зловмисники скинули в одне місце і підпалили. На щастя, фрагменти знарядь злочину згоріли не повністю. Надалі цей факт дуже допоміг слідству. На місці багаття експерти виявили залишки бейсбольних рукояток і металевий ударник від молотка. Представлені докази змусили вбивць зізнатися у скоєному злочині.

За словами встановленого організатора масового вбивства, у своїй смерті незнайомці винні самі. Мовляв, вони до його дівчини не лише чіплялися, але й нібито хотіли продати наркотики. Цю версію зараз теж відпрацьовують слідчі.

Опинившись у міліції, всі затримані хлопці валять провину за вбивство один на одного. Це їх єдиний шанс уникнути довічного ув’язнення.

Читайте також:

Робітник порубав фермера сокирою і повернувся добити сім’ю

Бухгалтера закопали живцем через борг у чверть мільйона

Автора шкільних підручників з Харкова зарізав російський рецидівіст

Банда "чорних ріелторів" спалювала живцем самотніх алкоголіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: