Троє альпіністів застрягли у "льодовій пастці". Один загинув

Італійці потрапили у пастку поблизу найвищого у світі згаслого вулкану.

В аргентинських Андах загинув альпініст з Італії. Інші учасники сходження – чоловік, дві жінки та місцевий провідник – перебувають у "льодовій пастці" на висоті 6600 метрів неподалік від вершини гори Аконкагуа.

Італійські дипломатичні джерела спростували чутки про загибель ще одного учасника експедиції і, з посиланням на італійських консульських працівників, повідомили, що троє інших італійських громадян живі, хоча стан одного з них викликає серйозні побоювання.

Підкоривши вершину гори, італійці помилилися при виборі маршруту спуску і потрапили на схил небезпечного льодовика. Аргентинські рятувальники готують операцію з евакуації альпіністів на вертольоті ВПС "за першої ж нагоди і за сприятливих погодних умов". На місце випадку вже прибула перша рятувальна група, яка намагається вивести італійців на зручний майданчик нижче по схилу гори.

Анди (Андійські Кордильєри) - гірська система, що обходить з півночі та з заходу весь материк Південної Америки протягом 9000 км. В межах Анд виділяються Північні Анди, Центральні Анди, Чилійсько-аргентинські Анди і Південні Анди. Аконкагуа – найвищий у світі погаслий вулкан – розташований у центральній частині на території Аргентини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: