Троє підлітків до смерті забили двох пенсіонерів

Хлопці на підпитку вирішили помірятися силою і згадали про свого знайомого, якого нібито образив один дід. Вони вирішили провчити пенсіонера і забили до смерті.

У Краснодоні, Луганської області, троє підлітків заради забави і вигаданої образи жорстоко розправилися з двома пенсіонерами.

Троє хлопців, двоє з яких навіть не досягли повноліття, відпочивали в одному з місцевих кафе. Забагато випивши, вони вийшли на свіже повітря і вирішили змінити міцний напій на слабоалкогольний. Набравши пива, молоді люди присіли на одну з лавок під під'їздом.

Старший з підлітків запропонував розім'ятися, а, заодно, помірятися силами. І тут в голові одного з хлопців спливла розповідь знайомого, що того образив якийсь літній пенсіонер, який, до того ж, проживає неподалік. Навіть не подумавши, чим міг образити старий молодого тюхтія, і чи був конфлікт взагалі, підлітки рвонули в гості до літнього чоловіка, щоб "відновити справедливість".

Знайшовши будинок і квартиру, вони почали лупити ногами в двері, вимагаючи впустити їх. Господар квартири, мабуть, був упевнений, що люди просто помилилися. Замість того, щоб викликати міліцію, чоловік відкрив двері, щоб з'ясувати, чого хочуть непрохані гості. П’яні хлопці прямо з порога почали бити старого. Тут на очі хлопцям попалися порожні пляшки, які стояли неподалік від дверей. Озброївшись ними, вони знову взялися за пенсіонера. Тут почули крик. Виявилося, з кімнати вийшла подруга чоловіка, яка саме в цей вечір вирішила відвідати товариша. Троє покидьків відразу ж побігли до жінки, яка від переляку намагалася залізти під диван. Хлопці витягли свою жертву і переключилися на неї. Не зупинилися вбивці навіть коли жінка перестала подавати ознаки життя. Після цього вони покинули квартиру.

До міліції зателефонував сусід пенсіонера, який знайшов тіла. Правоохоронці швидко змогли зловити злочинців, які навіть не відмовлялися від скоєного. Більше за всіх стали шоковані батьки вбивць. Вони всі були простими трударями, і звикли бачити своїх синів привітними та усміхненими хлопцями.

Читайте також:

На Київщині опікун з діагнозом "легка розумова відсталість" зґвалтував пасербицю

На Дніпропетровщині чоловік убив пенсіонерку за пульт від телевізора

Москвич побив 92-річну матір-ветерана палицею, відібравши її пайок і медаль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: