Це тобі за війну!

Американець зарубав голландця сокирою за підтримку Нідерландами війни в Іраку.

тінь солдата
Первинною метою американця, що побажав помститися голландцям за підтримку війни в Іраку, були нідерландські спецназівці
41-річний американець, що зарубав сокирою на вокзалі нідерландського міста Роосендаал 22-річного голландського студента, заявив у вівторок слідчому, що зробив це на знак протесту проти підтримки Нідерландами війни в Іраку, повідомило агентство АНП.

Трагедія відбулася в неділю ввечері, коли американець, що не має в Нідерландах постійного місця проживання, без видимих причин накинувся в залі очікування на молоду людину й завдав декількох ударів сокирою. Важко поранений студент був доставлений до лікарні, де помер від нанесених йому ран.

Як з'ясувалося, первинною метою американця, що побажав помститися голландцям за підтримку війни в Іраку, були нідерландські спецназівці, розквартировані казармі, яка знаходиться в Роосендаалі. Він розробив план дій і провів ніч у лісі біля казарми, але підходящої жертви, мабуть, не знайшов.

Тоді американець вирішив напасти на якого-небудь державного службовця. Зрештою, жертвою його одержимості став студент із міста Берхен-оп-Зоом, що опинився не в той час не в тому місці.

Злочинець не встиг сховатись і був одразу арештований на вокзалі. Поліція провела обшук у готельному номері, в якому американець зупинявся напередодні, і забрала декілька книг.
Було також встановлено зв'язок із його родичами в Америці. Вони заявили, що він служив раніше у військово-повітряних силах США, в Іраку ніколи не був, жодних психологічних травм не пережив і за власною ініціативою звільнився з військової служби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: