Тузла знову забруднена

На раніше очищеному від наслідків корабельних аварій острові Тузла виявлено нову 5-кілометрову нафтову пляму.

За оперативними даними Мінприроди, станом на 10:35 при проведенні моніторингу о. Тузла, від північно-західного краю у напрямку на південний схід уздовж південного узбережжя виявлено викид на узбережжя окремих плям та суміші нафтопродуктів і морських водоростей у вигляді переривистої смуги завширшки від 1 до 1,5 м та завдовжки до 5000 м.

Тузла після шторму
УНІАН
Острів Тузла знову забруднено
Прес-служба Мінприроди повідомляє, що відомство продовжує моніторинг морської акваторії, прилеглої до місця аварії теплоходу "Хаджі Ізмаїл" у м. Севастополь (бухта Козача) та теплоходу "Віра Волошина" (Судакська бухта).

Станом на 12:00 4 грудня 2007 р. від Російської сторони не надано відповіді на ноти МЗС України про кількісні та якісні характеристики вантажів, що знаходяться на затоплених судах Російської Федерації в Керченській протоці та повні реквізити про їх судновласників, наявність на них паливно-мастильних матеріалів, які необхідні для проведення розрахунку заподіяної шкоди навколишньому природному середовищу України, також не отримана інформація згідно п. 2.4 Протоколу третього засідання сумісної російсько-української Робочої групи з ліквідації надзвичайної ситуації в Керченській протоці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: