У 20-річної мами на Донеччині від голоду померло немовля

Шлунок піврічної дитини майже висох. 20-річній мамі загрожує до 5-ти років позбавлення волі, але в службі у справах дітей впевнені, що частково у трагедії винні дільничні лікарі.

На Донеччині від голоду помер шестимісячний хлопчик. За півроку свого життя він набрав всього 100 грамів. Коли дитину нарешті доправили до лікарні, недобір ваги становив 3,5 кілограми. За три години реанімаційних заходів малюк помер.

Після розтину з'ясувалося - шлунок дитини майже висох.

"Виснаження дитини. Якщо дитина в такому віці має важити приблизно 7 кг 200 – 7 кг 300, то дитина важила при вступі до нас 3 кг 700, тобто практично удвічі був недобір у вазі", - розповів завідувач дитячим відділенням реанімації Енакієвської міськлікарні №2 Михайло Хроменко.

За фактом смерті дитини прокуратура порушила кримінальну справу.

20-річній мамі загрожує до 5-ти років позбавлення волі. Проте дівчина стверджує – син розвивався нормально і гарно їв. "Я годувала його манкою, молоком, також "Малюком". Грудьми годувала, але мало", - зізналася вона.

В службі у справах дітей впевнені, що справа не лише в матері, яка ще в підлітковому віці лишилася сиротою. Дівчина розповідає, що після народження дитини педіатр до неї не навідався жодного разу. Тому відповідати доведеться і лікарям з поліклініки.

За результатами службової перевірки, до дисциплінарної відповідальності залучили головного лікаря ті медсестру, дільничного терапевта.

Дівчина тільки тепер зізнається, що не знала що робити з дитиною. Грошей ледь вистачало: отримувала сирітську пенсію та виплати на новонароджену дитину – на місяць близько півтори тисячі гривень.

Нині вона знову на 6-му місяці вагітності. Разом із цивільним чоловіком чекають на хлопчика.

Читайте також:

Сектанти заморили голодом немовля, вимагаючи від нього казати "амінь"

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

Німецькі лікарі врятували немовля вагою 275 грамів

Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина

ВідеоГолодною смертю на Донеччині померло немовля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: