У Афінах з новою силою спалахнули безлади

Цього разу група молодиків, атакувала поліцейські кордони на центральній площі Синтагма недалеко від парламенту Греції. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після відносного спокою, який спостерігався цієї ночі, демонстранти знов вийшли на вулиці. На те, що грецькі студенти називають мирною демонстрацією, поліцейським довелося відповідати сльозогінним газом.

Декілька тисяч людей взяли участь в черговій акції протесту в Афінах. Демонстранти прямують у бік парламенту Греції.

Як повідомляють очевидці, поліція, що оточила центральні вулиці прагнула не відповідати на провокації. Мабуть тому учасникам безладів вдалося увірватися в штаб-квартиру Національного банку Греції і змусити персонал в паніці покидати робочі місця.

Безлади і масові маніфестації в найбільших містах Греції не припиняються вже шостий день. Приводом для багаточисельних акцій протесту, що супроводжуються погромами і сутичками з поліцією, стала загибель 15-річного хлопця, який був застрелений співробітниками правоохоронних органів при нападі на поліцейський патруль.

Соратники загиблого, грецькі анархісти, запевняють, що поліцейський цілився саме в підлітка. Сам поліцейський стверджує, що зробив декілька попереджувальних пострілів, в повітря, і хлопець загинув випадково. Слова поліцейського підтверджують результати експертизи (офіційно поки не визнані): фахівці встановили, що куля потрапила в підлітка рикошетом. Не дивлячись на ці повідомлення, акції протесту продовжилися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: