У Австралії пожежі змінили повені

Повені, викликані проливними дощами, змусили владу австралійського штату Новий Південний Уельс оголосити надзвичайний стан. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

За останні дні на північних частинах узбережжя не припиняються проливні дощі. Через повінь влада вирішила про евакуацію частини туристів.

Метеорологічна служба Австралії вже попередила жителів всього узбережжя про небезпеку повені, а також повідомила про сильні вітри в Сіднеї.

Нагадаємо, раніше у австралійському штаті Квінсленд проводиться евакуація місцевих мешканців, бо величезна територія опинилася під водою. Затоплені тисячі житлових будинків і офісів, школи і лікарні, ферми.  Територія штату оголошена зоною національного лиха.

Завдано великого збитку сільському господарству, загинула значна частина рогатої худоби.

А на іншій території Австралія продовжує підраховувати загиблих в катастрофічних пожежах. Число жертв стихії у вівторок досягло 200 людей. З 7 лютого на території штату Вікторія зареєстровано 400 вогнищ лісових пожеж. До теперішнього часу вони поширилися на площі в 3 тисячі 900 квадратних кілометрів, вогнем знищено близько 2 тисяч будинків.

Читайте також:
Суд оприлюднив ім'я австралійського палія
У Австралії оголошено день трауру на згадку про загиблих у вогні
Австралійський штат Квінсленд оголошений зоною національного лиха

Залиште свій коментар

Наступна публікація